top of page

Hakkımızda

Hakkımızda

Kariyer haritanı oluştururken aklına takılan tüm soruların cevabı Map of Career'da

Map of Career ile öğrenciler veya kariyerine yön vermek isteyen kimseler, hedeflediği kariyer alanındaki tecrübeli isimler ile bir araya gelir ve ilerlemek istediği sektörü uzmanlarından öğrenir. Böylece hedeflediği meslek hakkında birebir bilgiye erişim imkanı elde eder. 

Örneğin herhangi bir alanda kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencisi, bu alanda uzman kişiler ile Map of Career'da bir araya gelerek tüm sorularına tecrübeleri kişiler tarafından cevap bulabilir.

Map of Career’de kişi, gelmek istediği yere ulaşabilmesi için takip etmesi gerekli olan süreçleri, ilerlemek istediği sektördeki uzman isimler ile şekillendirir.

Misyon ve Vizyonumuz

Kariyer yolculuğunuzda trafiğe sıkışıp kalmayın. 

Sürekli gelişen ve değişen dünya düzeninde meslek seçimi de karmaşık bir hal aldı. Bu karmaşada ise meslek seçimi öğrenciler veya kariyerine yeni başlayacak kişiler için oldukça zor hale geldi.

 

İşte tam bu noktada Map of Career, bu karmaşıklığı meslekteki uzman kişileri kariyer seçimi yapacak kişiler ile bir araya getirerek çözüyor.

 

Lise çağında başlayan kariyer yolcuğunuzda, en ideal haritayı çizmenize yardımcı olmak için buradayız.

 

Değerlerimiz

01

Doğru kariyer seçimi için:

Mühendis olmak mı istiyorsunuz? O zaman bir mühendis'ten meslek hakkındaki deneyimlerini dinlemek, sizi en doğru bilgiye götürecek ve aklınıza takılan sorulara cevap olacak.

02

Mutlu çalışma hayatı için:

Günümüzde çoğu kişi seçtiği meslekten dolayı şikayetçi. Bunun en büyük sebebi ise ilk başta atılan yanlış ve bilinçsiz adımlar. İşte bu noktada Map of Career ile hedeflediğiniz meslek dalı hakkında uzman kişilerden doğru bilgiler edinerek mutlu çalışacağınız mesleği seçebilirsiniz.

03

Tecrübe edinmek için:

Hedeflediğiniz mesleğin uzmanlarına ulaşamıyor musunuz? Map of Career sayesinde meslek uzmanları ile doğrudan görüşme imkanı sağlayarak 1'e 1 bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu sayede meslek hakkında uzman kişilerden tecrübe edinebilirsiniz.

bottom of page